Buradasınız : Haber ve Duyurular

İZMİR ÇIKIŞLI SÜPER TUR 10 GECE - 11 GÜN

İZMİR ÇIKIŞLI SÜPER TUR 10 GECE - 11 GÜN - BENELUX- PARİS- GÜNEY FRANSA-LYON-BARCELONA

BENELUX- PARİS- GÜNEY FRANSA-LYON-BARCELONA

PARiS-AMSTERDAM-BRüKSEL-BRUGGE-KöLN-DiJON-LYON-NiMES-AViGNON-MONTPELLiER-SALONDE PROVENCE-ARLES-GiRONA-FiGUERES-BARSELONA-MARKEN VOLENDAM-KANAL TURU-GRAND HOLLAND-NOTREDAME-EiFFEL-MONTMARTRE-SACRE COEUR-FLAMENKO GECESi

Gidiş

Dönüş

Tur Ücreti   4*3*Otellerde

 İki Kişilik Odada Kişi Başı

Tek Kişilik Oda

02-12 Yaş

18.05.2016

28.5.2016

1174 EUR

1549 UR

1032 EUR

0-2 Yaş Çocuk: € 100( UÇAKTA KOLTUKSUZ )

18 MAYIS 2016 ÇARŞAMBA İZMİR - DÜSSELDORF - KÖLN - AMSTERDAM

Sabah saat 09:30'da İzmir AdnanMenderes Havalimanı DIŞ HATLAR Terminalinde Lady Travel görevlileri ilebuluşuyor ve Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra Sun Express HavaYollarına ait XQ958 sefer sayılı uçağımız ile saat 11:30'da Düsseldorf'ahareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saatlik uçuşumuzun ardından yerel saat ile13:55'de varışımızın ve pasaport işlemlerinin ardından Köln'e hareket.Varışımızın ardından Köln şehir tanıtım turumuz. Almanya'nın en eskikentlerinden olan şehirde çan kulelerinin yüksekliği ile tanınan ünlü katedral,alışveriş caddesi Hohe Strasse ve yaya bölgesi, Rhein Nehri Köln şehir turumuzsırasında görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından Amsterdam'ahareket. Konaklama Amsterdam yakınlarındaki otelimizde.

19 MAYIS 2016 PERŞEMBE AMSTERDAM (MARKEN - VOLENDAM) (KANAL TURU)

Sabah kahvaltımızın ardındankanalları, tarihi mekanları, dünyaca ünlü müzeleri ile dünyadaki en muhteşemküçük şehirlerden biri olan Amsterdam'dayız. Rehberlerimiz eşliğindeyapacağımız Amsterdam panoramik şehir turumuz sırasında yel değirmeni, Dam Meydanı,Kraliyet Sarayı, Yeni Kilise, Çiçek Pazarı, Rembrandt Meydanı ve Kırmızı FenerMahallesi ve Eski Kilise görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardındanTÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ AmsterdamKanal Turu ve ardından TÜMMİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Marken-Volendam gezisi. Bu gezimiz sırasındaeski bir balıkçı kasabası olan Volendam'da tarihi evleri ve limanı gezebilir,eskiden ada olan Marken kasabasında kır yaşamı hakkında fikir sahibi olabilir,Volendam'da Hanengli balık ekmeklerin tadına bakabilirsiniz. Amsterdam'a dönüş.Konaklama otelimizde.

20 MAYIS 2016 CUMA AMSTERDAM - (GRAND HOLLAND) - BRÜKSEL

Sabah kahvaltımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ GrandHolland turumuz. Bu turumuz sırasında Barış ve Adaletin şehri Den Haag, sahil beldesiScheveningen, Rotterdam ve Mavi - beyaz (delft blue) çinileri ile ünlü Delftkenti göreceğimiz yerler arasında. Turumuzun ardından Brüksel'e hareket. Şehrevarışımızın ardından Brüksel şehir tanıtım turumuz. Şehir turumuzda KraliyetSarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place, Atomium ve Heysel Stadyumu görülecekyerler arasındadır. Konaklama Brüksel veya Brugge yakınlarındaki otelimizde.

21 MAYIS 2016 CUMARTESİ BRÜKSEL (BRUGGE) - PARİS

Sabah kahvaltımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Bruggeturumuz. Kuzeyin Venedik'i olarak bilinen Brugge - Bruges, Avrupa'nın en güzelşehirlerinden biridir. Ortaçağda en parlak dönemini yaşayan Avrupa ticaretininvazgeçilmez limanlarından olan şehir, aynı zamanda Burgonya Dükalığı'na dabaşkentlik yapmıştır. Kanalları, iyi korunmuş binaları, Burg ve Marktmeydanları, Beffroi, Kutsal Kan Kilisesi, 14.yy dan kalma belediyesi ilekendinizi bir film setinde ya da masal diyarında hissedeceğiniz, 2000 yılındaUNESCO Dünya Mirası listesine girmiş bu şehirde geçireceğimiz serbest zamanınardından Paris'e hareket. Varış ve konaklama Paris yakınlarındaki otelimizde.

22 MAYIS 2016 PAZAR PARİS (PARİS ŞAHESERLERİ TURU)

Sabah kahvaltımızın ardındanParis panoramik şehir turumuz. Rivoli Caddesi, Vendome Meydanı, Notre Dame Kilisesi,Eiffel Kulesi, Zafer Anıtı, Opera Binası, Louvre Müzesi, Orsay Müzesi, ConcordeMeydanı, Champs Elysees, Trocadero Meydanı şehir turumuz sırasında göreceğimizyerler arasındadır. Öğleden sonra TÜMMİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Paris şaheserleri gezimize katılıyoruz.Nehirdeki tekne gezimizin ardından günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği"Ressamlar Tepesi" adıyla bilinen Montmartre Tepesi'ne gideceğiz.Burada Sacre - Coeur'ü (Kutsal Kalp Kilisesi) gördükten sonra, Eiffel Kulesi veNotre Dame Katedrali göreceğimiz yerler arasında. Konaklama Parisyakınlarındaki otelimizde.

23 MAYIS 2016 PAZARTESİ PARİS - DİJON

Sabah kahvaltımızın ardındanDijon'a hareket. Dijon, Fransa'da ve dünya çapında güzel şaraplarıylaünlenmiştir. Ayrica Dijon şehri hardalıyla meşhurdur. Şehirdeki restoranlardaFransız mutfağının hemen hemen tüm yemeklerini bulmak mümkündür. Dijon'dakigezimizi takiben otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Dijon yakınlarındakiotelimizde.

24 MAYIS 2016 SALI - DİJON - LYON

Sabah kahvaltımızın ardındanLyon'a hareket. Rönesans mimarisinin yanı sıra gastronomi konusunda ayrıcalıklıbir üne ve zengin alışveriş seçeneklerine sahip bir şehre doğru yol alıyoruz.Varışımızı takiben Lyon panoramik şehir turumuz. Görülecek yerler arasındaFourviere Katedrali, St.Martin D'Ainay Bazilikası ve eski Lyon, Saint JeanKatedrali, Opera Binası, Rhone ve Saone Nehirleri bulunmaktadır. Panoramikşehir turunun ardından otelimize yerleşiyoruz. Geceleme Lyon yakınlarındakiotelimizde.

25 MAYIS 2016 ÇARŞAMBA LYON (AVİGNON - ARLES - SALON DE PROVENCE)-NİMES

Sabah kahvaltımızı takibenFransa'nın Provence bölgesine doğru yolumuza devam ediyoruz. Akdeniz kıyıları,Rhone Nehri ve Alp Dağlarının etekleri arasında uzanan Provence, doğalgüzelliği, tarihi ve gelenekleri ile Fransa'nın en ilginç bölgelerindenbiridir. Bugünkü turumuzda TÜMMİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Provence bölgesinin keyifli şehirlerini keşfeçıkıyoruz. XIV. yüzyılda papalık merkezi olan kültür şehri Avignon, birzamanlar Galya'nın küçük Roma'sı olarak bilinen Arles ve Salon de Provencebugünkü gezimiz sırasında göreceğimiz yerler arasında. Yolculuğumuzun ardındanAvrupa'nın en eski şehirlerinden Nimes'e ulaşıyoruz. Roma tanrısı Nemaususadına kurulmuş bir "Bahar şehri" olarak da bilinir bu şehir. Gezimiz esnasındabiz de Roma kültürünün etkisini ve tarihi Roma kalıntılarının izliyoruz.Şehirdeki gezimizin ardından konaklama Nimes yakınlarındaki otelimizde.

26 MAYIS 2016 PERŞEMBE NİMES - (MONTPELLİER ) - BARSELONA

Sabah kahvaltımızın ardındanFransa'daki gezilerimizi tamamlayıp İspanya'ya geçmek üzere otelimizdenayrılıyoruz. TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİNÜCRETSİZ Montpellier gezimiz. Görülecek yerler arasında Komedi Meydanı,Botanik Bahçesi ve Peyrou Kraliyet Meydanı bulunmaktadır. Bu güzel Akdenizkentindeki gezimizin ardından yolumuza devam ediyor ve Barselona'ya varıyoruz.Konaklama Barselona yakınlarındaki otelimizde.

27 MAYIS 2016 CUMA BARSELONA (FLAMENKO GECESİ)

Sabah kahvaltımızın ardındanrehberlerimiz eşliğinde panoramik Barselona şehir turumuz. Şehir turundaCatalunya Meydanı, ünlü Passeig de Gracia Caddesi üzerindeki Pedrera, Batllo,Amatller, Lleo evleri, Montjuic, Cristobal Colon anıtı, Gaudi'nin ünlüeserleri; Sagrada Familia Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzunardından serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimizle birlikte Flamenkogecesine katılma imkanı. Konaklama Barselona yakınlarındaki otelimizde.

 

28 MAYIS 2016 CUMARTESİ BARSELONA (GİRONA - FİGUERES - SALVADOR DALİ )- İZMİR

Sabah kahvaltımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ (oteldeodalarımızı öğleden önce teslim etmemiz ve bavullarımızı valiz odasınabırakmamız gerektiğini unutmuyoruz) Girona, Figueres ve Salvador Dali Müzesigezisi. Tur esnasında önce tarihi Girona şehrinde San Feliu kilisesi, SantaMaria katedrali meydanı, mimar Eiffel'in demir köprüsü, Yahudi Mahallesi, Larambla görüldükten sonra ressam Salvador Dali'nin yaşadığı Figueres'evarıyoruz. Figueres kasabasının Dali'ye tahsis ettiği, İspanya'nın en çokziyaretçi çeken ikinci ama en ilginç müzesi olma özelliği taşıyan Teatro -Museo Dali gezimizin ardından dönüş ve serbest zaman. Rehberlerimizinbelirleyeceği saatte dönüş yolculuğumuz için Barselona Havaalanı'na transfer.Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra saat 00:45'de TÜRK HAVA YOLLARI'naait, TK 3021 sefer sayılı uçağımız ile AKTARMASIZ DİREKT İzmir'e hareketediyoruz. İzmir'e varış ve başka bir Lady Travel turunda buluşmak üzerevedalaşma.

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER :

-SUNEXPRESS HAVAYOLLARI İLEİZMİR  / DÜSSELDORF GİDİŞ

ve TÜRK HAVAYOLLARI İLE BARSELONA/ İZMİR DÖNÜŞ

AKTARMASIZ DİREKT UÇUŞLAR

-ALAN VERGİLERİ ve ZORUNLUMESLEKİ

SORUMLULUK SİGORTASI

-PROGRAMDA BELİRTİLEN ŞEHİRLERARASI

ULAŞIMLAR ve YURTDIŞINDAHAVAALANI TRANSFERLERİ

-PANORAMİK PARİS, AMSTERDAM,BRÜKSEL, DİJON

KÖLN, LYON, NİMES, BARSELONA,MARKEN VOLENDAM, AMSTERDAM KANAL TURU,

GRAND HOLLAND PARİS ŞAHESERLERİ,AVİGNON-ARLES-SALON DE PROVENCE, MONTPELLİER,

GİRONA-FİGUERES-SALVODOR DALİMÜZERSİ  18 ADET  TUR

-PROGRAMDA BELİRTİLEN ŞEHİRLERİNYAKINLARINDA 10 GECE

ODA KAHVALTI (Continental)KONAKLAMA

-SEÇİLEN KATEGORİDE KALİTELİOTELLER

-LADY TRAVEL REFAKATİ VEPROFESYONEL REHBERLİK


FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER :

-SCHENGEN VİZE ve SERVİS ÜCRETİ :€ 120

(YEŞİL PASAPORTA VİZE UYGULAMASIYOKTUR)

-YURTDIŞI ÇIKIŞ FONU (DEVLETE ÖDENEN15 TL)

(uçuştan önce bankayayatırılmalıdır) -SEYAHAT İPTAL,

VİZE, SAĞLIK GÜVENCE PAKETİ : €20 (70 yaş üzeri € 40.-)

-İSTEĞE BAĞLI TURLAR ve OTELAKTİVİTELERİ